manage_accountsKIVGADER Üye Girişi

Duyurular

2023 Manisa Enternasyonal Yarışma kayıtları açılmıştır
Duyurular > calendar_month06.11.2023

2023 Manisa Enternasyonal Yarışma kayıtları açılmıştır

Enternasyonal Yarışması 2023 Manisa Yarışması kayıtları açılmıştır
16.Kasım.2023 - 19.Kasım.2023 Enternasyonal Manisa Yarışması Kıvgader Organizyasyonu ;
Manisada Yapılacak 2023 Enternasyonal yarışması ön kayıtlı yarışma olduğundan kuş kayıtları en geç 12.Kasım.2023 Pazar 23:59 da kayıtlar sona ereceğinden, bu saate kadar kuşlarınızı kayıt ettirmeniz gereklidir.
Enternasyonal yarışmasında Balıkesir ve Konya Yarışmasında 1,2,3 Olan Kuşlarınız Enternasyonal Yarışmasında Yarışır.
Kuş göndermek isteyen üyelerimiz öncesinde gönderecekleri kuşlarla ilgili kategori ve bilezik bilgilerini kıvgadere ön kayıtlarını yaptırması gereklidir.
Yarışacak kuşlarınızın kategori ve bilezik bilgilerini ve mail adreslerinizi WhatsApp uygulamasından 05324669192 numaraya bildirebilirsiniz
Yarışmaya İstanbuldan kuş gönderecek üyelerimiz kuşlarını Ayvansaray Mh Mustafa Paşa Bostanı Sk No:6 Fatih/İST dernek merkezine 15/11/2023 Çarşamba Akşam Saat 18:00 kadar getirmeleri gerekmektedir.
Kendi imkanlarınızla kuşlarınızı Manisa yarışmaya getirmeyi düşünüyorsanız 16.11.2023 perşembe günü yarışma salonunda Kıvgader konveyörüne saat 12 ye kadar teslim edilmesi gerekmektedir.Aşağıdaki verilen federasyonun linkinden beslediğiniz kuşlarla ilgili tür,grup ve kategorisini bulup tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
https://tkkkf-yarismalar.com/cat_list_all_2300.htm
Yarışmalarda kuş satış masası sadece yarışmalara kuş sokan arkadaşlara tahsis edileceğinden dolayı, eğer masa talebi isteyecekseniz kuşlarınızı yazdırırken masa talebiniz olduğunu lütfen belirtin
Tkkkf kayıt ücreti; kuş başına 80. tl dir.
Kuş satış masası 750 tl Yarışmaya kuş gönderecek arkadaşlarımız konveyör parası alınmayacaktır.
Yarışma kayıt,ücretleri kuş kaydı yaparken verilen hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.Başka diğer önemli konu ise kuş kayıdı yaptırdığınız halde yarışmaya kuş göndermeyen üyelerimiz kuş kayıt ve masa ücretlerini federasyona ödemek zorundadırlar.
Şimdiden yarışmaya kuş gönderecek başta tüm üyelerimize ve diğer dernek üyelerine emeklerinin karşılığını almak dileklerimizle başarılar dileriz..
KIVGADER

 


Biz Birlikte Guzeliz

DERNEK BİLGİLERİMİZ

placeAyvansaray Mahallesi Mustafapaşa Bostanı Sok No.6 Fatih / ISTANBUL
phone0850 550 90 90
emailkivgader@gmail.com

SİTE HARİTASI

homeAna Sayfa
emoji_eventsDerneğimiz
groupÜyelerimiz
descriptionDöküman
campaignDuyurular
celebrationOrganizasyon
photo_cameraGaleri
location_onİletişim
menu_bookZiyaretçi Defteri

DUYURULAR

Dernek Duyuruları
Federasyon Duyuruları
Yarışmalar ve Resimler
Yarışma Duyuruları
Bilezik Duyuruları
Üye Kümesleri


© 2023 Site içerisindeki tüm materyaller 'Kıvgader' kısaltma adı ile anılan 'Kıvrık Gagalılar ve Kafes Kuşları Üreticileri Derneğine' aittir. Görsel ve Yazınsal içeriklerin kaynak belirtmeden kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Kivgader