manage_accountsKIVGADER Üye Girişi

Duyurular

27. Yılmaz ÇAKMAK Türkiye Yarışması Bursa kayıtlar açılmıştır.
Duyurular > calendar_month12.12.2022

27. Yılmaz ÇAKMAK Türkiye Yarışması Bursa kayıtlar açılmıştır.

27. Yılmaz ÇAKMAK Türkiye Yarışması kayıtlar açılmıştır.
Kayseri, Antalya, İzmirde Yarışıp derece alan almış veya almamış bütün kuşlarınız yarışır. ve bu yarışmada puan çarpanları 2 katıdır.
ÖNEMLİ: Kategori listesinde I10085-I20090 ve I20085-I20090 arasındaki kategorilerde değişiklikler mevcuttur. Devamındaki kategorilerde kodlara dikkat ediniz.
22.Aralık.2022 - 25.Aralık.2022
Yılmaz ÇAKMAK Türkiye Yarışması Kıvgader Organizyasyonu ;
Bursada Yapılacak Yılmaz ÇAKMAK Türkiye Yarışması ön kayıtlı yarışma olduğundan kuş kayıtları en geç 18.12.2022 Pazar 23:58’ dir kayıtlar istenilen tarih ve saatte sona ereceğinden, bu saate kadar kuşlarınızı kayıt ettirmeniz gereklidir.
Kuş göndermek isteyen üyelerimiz öncesinde gönderecekleri kuşlarla ilgili kategori ve bilezik bilgilerini kıvgadere ön kayıtlarını yaptırması gereklidir.
Yarışacak kuşlarınızın kategori ve bilezik bilgilerini ve mail adreslerinizi WhatsApp uygulamasından 05324669192 numaraya bildirebilirsiniz
Yarışmaya İstanbuldan kuş gönderecek üyelerimiz kuşlarını Ayvansaray Mh Mustafa Paşa Bostanı Sk No:6 Fatih/İST dernek merkezine 21/12/2022 Çarşamba Akşam Saat 19:00 kadar getirmeleri gerekmektedir.
Bursa yarışmasına Ankara ve Çevre illerinden kuş gönderecek kıvgader üyesi arkadaşlarımız Zeki Mülayim kardeşimizle irtibat kurmaları Denizli ve İzmir illerinden kuş gönderecek arkadaşlarımız Cihangir Ziylan arkadaşımızla irtibat kurmaları gerekir.
Kendi imkanlarınızla kuşlarınızı Bursada yarışmaya getirmeyi düşünüyorsanız 22.11.2022 perşembe yarışma salonunda Kıvgader konveyörüne teslim edilmesi gerekmektedir.
Aşağıdaki verilen federasyonun linkinden beslediğiniz kuşlarla ilgili tür,grup ve kategorisini bulup tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
Yarışmalarda kuş satış masası sadece yarışmalara kuş sokan arkadaşlara tahsis edileceğinden dolayı, eğer masa talebi isteyecekseniz kuşlarınızı yazdırırken masa talebiniz olduğunu lütfen belirtin
Tkkkf kayıt ücreti; kuş başına 50. tl dir.
Kuş satış masası 500 tl
Yarışmaya kuş gönderecek arkadaşlarımız konveyör parası alınmayacaktır.
Yarışma kayıt,ücretleri kuş kaydı yaparken verilen hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.
Başka diğer önemli konu ise kuş kayıdı yaptırdığınız halde yarışmaya kuş göndermeyen üyelerimiz kuş kayıt ve masa ücretlerini federasyona ödemek zorundadırlar.
Şimdiden yarışmaya kuş gönderecek başta tüm üyelerimize ve diğer dernek üyelerine emeklerinin karşılığını almak dileklerimizle başarılar dileriz..
KIVGADER
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


Biz Birlikte Guzeliz

DERNEK BİLGİLERİMİZ

placeAyvansaray Mahallesi Mustafapaşa Bostanı Sok No.6 Fatih / ISTANBUL
phone0850 550 90 90
emailkivgader@gmail.com

SİTE HARİTASI

homeAna Sayfa
emoji_eventsDerneğimiz
groupÜyelerimiz
descriptionDöküman
campaignDuyurular
celebrationOrganizasyon
photo_cameraGaleri
location_onİletişim
menu_bookZiyaretçi Defteri

DUYURULAR

Dernek Duyuruları
Federasyon Duyuruları
Yarışmalar ve Resimler
Yarışma Duyuruları
Bilezik Duyuruları
Üye Kümesleri


© 2023 Site içerisindeki tüm materyaller 'Kıvgader' kısaltma adı ile anılan 'Kıvrık Gagalılar ve Kafes Kuşları Üreticileri Derneğine' aittir. Görsel ve Yazınsal içeriklerin kaynak belirtmeden kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Kivgader